*** Hotel Cerna Voda ubytovanie Cerna Voda

Hotel Cerna Voda Cerna Voda

Hotel Černá Voda Ubytovanie Černá Voda Popis :
Hotel sa nachádza v obci Čierna Voda cca 20 km od mesta Jeseník, 5 km od poľských hraníc. Lesy v okolí lákajú k hubárčeniu, zberu lesných plodín, k relaxácii a prechádzkam na čerstvom vzduchu. Pokojné a pekné prostredie je ideálne pre strávenie príjemnej letnej i zimnej rekreácie.

Hotel Černá Voda Ubytovanie Černá Voda Ubytovanie :
K ubytovaniu tu slúži 3 x dvojlôžková izba, 4 x trojlôžková izba a 1 apartmán.

Hotel Černá Voda Ubytovanie Černá Voda Reštaurácia :
V hotelovej kuchyni varíme výhradne z čerstvých a prvotriednych produktov, aby sme tak dosiahli najvyššej kvality nami pripravovaných jedál a získali tak tá najchutnejšia menu od predkrmov, cez hlavné jedlá až po dezerty. Restaurant Čierna Voda sa zameriava na českú a medzinárodnú kuchyňu a snahou je byť tými najlepšími v širokom okolí, byť miestom, ktoré vo Vás vyvolá potrebu sa k nám neustále vracať ...

Hotel Černá Voda Ubytovanie Černá Voda Služby :
Hotel Čierna Voda disponuje novou nefajčiarskou reštauráciou, fajčiarskou pivnicou, krásnym vonkajším posedením s obsluhou na dvoch letných terasách vrátane grilu, udiarne a nového detského ihriska a k dispozícii sú tiež tenisové kurty (nutná rezervácia).

Hotel Černá Voda Ubytovanie Černá Voda Obec :
Čierna Voda leží v nadmorskej výške 340 m, východne od Žulovej, pri Čiernom potoku, a tiahne sa pozdĺž cesty smerom na severovýchod do roklín a ďalej cez Starú Červenú Vodu buď na sever k Vidnave, alebo na východ až k štátnym hraniciam s Poľskom. Nové i Staré Podhradí leží južne od Čiernej Vody, sú to vlastne len skupiny domov a zrúcanina hradu Kaltenštejn v podhorí Sokolského chrbta. Najstaršia pamiatka v obci je budova renesančného kaštieľa so zámockou kaplnkou. Prírodná pamiatka - Píšťala je skalný útvar, Venušiny misky - jedinečný geomorfologický výtvor v žule. V katastri obce je sústava rybníkov, na ktorých možno prevádzkovať rybolov po získaní povolenia od majiteľa České lesy.

Hotel Černá Voda Ubytovanie Černá Voda Aktivity :
Hotel Čierna Voda vďaka svojej polohe ponúka návštevníkom množstvo kultúrnych a prírodných zaujímavostí, cyklotrás, turistických a náučných chodníkov a jedinečnú krásu Rychlebských hôr, ktoré Vám ponúknu jeden z najkrajších kútov nedotknutej prírody, ticho a kľud na lesných cestičkách, čistý vzduch a krištáľovú vodu i históriu dávnych časov. Navštívte Nýznerovské vodopády, kvapľové jaskyne na Pomezí a Na Špičáku, machová jazierka na Rejvízi, zámok Jánský vrch so vzácnou zbierkou fajok. V zimnom období sú milovníkom športu k dispozícii lyžiarske vleky na Miroslavi, vzdialené asi 12 km. Jedná sa o lyžiarsky areál, kde sú tri zjazdovky v dĺžke 1200, 800, a 600 m. Zjazdovky sú upravované rolbou a snehovými delami, možnosť večerného lyžovania, za poplatok úschovňa lyží. Lyžiarske strediská na Červenohorskom sedle, Ramzovej (17 km), Ostružnej alebo Petríkove (22 km), priaznivé sú aj podmienky pre bežecké lyžovanie prakticky v celom okolí.
Hotel Cerna Voda Cerna Voda - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Cerna Voda Cerna Voda - hotel má reštauráciuHotel Cerna Voda Cerna Voda - hotel má vináreňHotel Cerna Voda Cerna Voda - možnosť pripojenia na internetHotel Cerna Voda Cerna Voda - k dispozícii letná terasaHotel Cerna Voda Cerna Voda - tenis - v blízkosti hotelaHotel Cerna Voda Cerna Voda - Iybz sú vybavené televízoromHotel Cerna Voda Cerna Voda - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Cerna Voda Cerna Voda - Izby s vlastnou toaletouHotel Cerna Voda Cerna Voda - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:
 
Hotel Cerna Voda ubytovanie Cerna Voda Aktuálne počasie: Čiastočne oblačno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 2 °C Nočná tepl.: -3 °C Vietor: 5 m/s